Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

wideopen.lt

Įsimintinos vasaros stovyklos: Kūrybiškumas, draugystės ir nepamirštami nuotykiai!

Ar ieškote nepakartojamos ir įsimintinos vasaros patirčių savo vaikui? Ar norėtumėte, kad jų vasaros atostogos būtų kupinos kūrybiškumo, naujų draugų ir nuotykių? Tuomet mūsų vasaros stovyklos yra tai, ko jums reikia!

Organizuojamų vasaros stovyklų tikslas – suteikti vaikams ne tik puikią laisvalaikio praleidimo galimybę, bet ir jaukią ir kūrybišką aplinką, kurioje jie galės atsiskleisti, tobulinti savo kūrybinius gebėjimus bei susirasti naujų draugų. Šių stovyklų programa sukurta taip, kad kiekvienas vaikas galėtų rasti sau tinkamą veiklą ir išreikšti savo individualumą.

Kūrybiškumas yra vienas iš pagrindinių mūsų stovyklų principų. Studijos mokytojos Vesta ir Emilija visą savaitę lydės ir padės vaikams kūrybinėse veiklose, kurios skatins vaikus atrasti savo talentus, eksperimentuoti skirtingomis meno rūšimis ir plėsti savo kūrybinį potencialą. Suteikdami vaikams laisvę ir erdvę kurti, stipriname jų individualumą ir savivertę.

Draugystė taip pat yra neatsiejama mūsų stovyklų dalis. Čia vaikai susitiks su kitais bendraamžiais, kurie turi panašius pomėgius ir interesus. Bendravimas, komandinės užduotys ir grupinės veiklos skatina draugystės ir bendruomenės dvasią.

Mūsų vasaros stovyklų programa siūlo nepakartojamą patirtį vaikams, kurie nori praleisti vasarą aktyviai, kūrybiškai ir linksmai. Atvykite į mūsų stovyklą ir leiskite savo vaikui patirti vasarą gražiausiomis jos spalvomis!

Ieškote stovyklos sau? Kviečiame į patyriminė savaitgalio stovykla moterims (rekomenduojame nuo 18 m.), rugpjūčio 18-20 d., sodyboje „Pievų menė”.

Rezervuokite vietą jau dabar ir užtikrinkite, kad Jūsų ar Jūsų vaiko vasaros atostogos būtų įsimintinos ir kupinos džiaugsmo bei naujų pažinčių!

 

Praleiskite neįkainojamas vasaros akimirkas kartu su mumis!

  1. Kūrybinė, meninė dieninė stovykla „ĮKVĖPK VASARĄ” (7-10 m. vaikams): Liepos 17-21 d., kasdien 9:00-13:00 val. Tikslas – skatinti vaiko saviraišką ir savivoką per skirtingas meno rūšis. Jogos, kūrybos, ir terapinių judesio metodų būdu lavinsime vaikų emocinę ir fizinę būklę.
  2. Šokio ir kūrybos dieninė stovykla „ŠOKU RUGPJŪTĮ” (11-14 m. paaugliams): Rugpjūčio 7-11 d., kasdien 9:00-13:00 val. Stovyklos tikslas – lavinti kūrybiškumą ir saviraišką šokyje, praplėsti šokio suvokimą ir pažinti šiuolaikinio bei klasikinio šokio pagrindus.
  3. Stovykla moterims „ŠILTAI APKABINU“: Rugpjūčio 18-20 d., sodyboje „Pievų menė”. Rekomenduojamas dalyvių amžius nuo 18 metų. Ši savaitgalio stovykla sukurta tam, kad jaukioje moterų draugijoje galėtumėte atsipalaiduoti, atsitraukti nuo kasdienybės rūpesčių ir stiprinti ryšį su savimi per šokio-judesio terapiją.

Užsiregistruokite į mūsų stovyklas ir leiskite sau „įkvėpti vasarą“, išreikšti savo kūrybiškumą, susipažinti su bendraminčiais ir kurti ypatingas akimirkas. Visos mūsų stovyklos yra sukurtos su meile ir rūpesčiu, siekiant suteikti jums neįkainojamą patirtį.

Susitikime vasaros stovyklose!