Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Judesio terapija

Judesio terapija

Šokio-judesio terapija

Kviečiame prisijungti į terapinių judesio užsiėmimų ir šokio-judesio terapijos grupes.

Šių užsiėmimų metu mes judame sąmoningai, sutelkę dėmesį į save, savo mintis, jausmus ir kitus kūno pojūčius. Čia nėra teisingų ir neteisingų judesių, nėra kritikos, vertinimo ir lyginimosi, yra visiška teisė ir laisvė būti taip, kaip būnasi, nepažeidžiant kito žmogaus laisvės.

Prisijunkite prie mūsų draugiškos ir skatinančios grupės, kurioje kartu galėsime tyrinėti ir išplėsti savo kūno ir sąmonės ribas.

Laukiame Jūsų!

 

Terapiniai judesio užsiėmimai kaina:
50 eur./ mėn. – lankant 1 k./sav.

 

Šokio-judesio terapija (uždara grupė) kaina:
150 eur. – visas ciklas (10 sesijų)
20 eur.  – viena sesija

Jeigu kūnas prašo judesio, o protas poilsio, išbandykite terapinius judesio užsiėmimus! Šie užsiėmimai tinka bet kokio amžiaus vyrams ir moterims. Judesio praktikos metu atliekame įvairias kūrybines užduotis, skiriame ypatingą dėmesį sau, savo kūnui ir jo poreikiams, visa tai vyksta saugioje ir palaikančioje grupėje.

Šokio-judesio terapijos (ŠJT) tikslas yra platesnis, apima psichologinį bei emocinį aspektą. Tai terapinis metodas, kuomet naudojant kūną, judesį ir šokį siekiama pagerinti asmens psichinę, emocinę ir fizinę būseną. Šokio-judesio terapijos sesijos gali vykti grupėje arba individualiai. Terapijos metu siekiama padėti žmonėms suvokti ir reikšti savo emocijas, gebėti tvarkytis su nerimu ir stresu, gerinti bendrą asmens savijautą, kūno sąmonę, skatinti proto, jausmų ir kūno tarpusavio sąveiką ir ryšį.
Šokio-judesio terapija vyks uždaroje grupėje ir nuo trečios sesijos nauji nariai nebus priimami.
Organizuojamų ŠJT ciklų temos ir datos:
Ribos 09.20-11.29
Nerimas 01.10-03.13
Savivertė 04.10-06.12

Jausmų suvokimas: Padeda išreikšti kylančius jausmus ir emocijas kai sunku juos atpažinti arba užspaudę laikome savyje

Savęs ir savo kūno suvokimas: Stiprina kūną, padeda geriau jį suvokti ir jausti bei kurti tvirtesnį ryšį su juo.

Emocinė gerovė: Mažina stresą, įtampą, nerimą, didina savivertę bei savivoką.

Buvimas čia ir dabar: Užsiėmimai padeda sutelkti dėmesį į dabarties momentą. Koncentruodamiesi į judesį ir savo pojūčius, lyg „išjungiate“ įkyrias mintis ir pasineriate į akimirką.

Motyvavija veikti: Terapiniai judesio užsiėmimai gerina bendrą savijautą, suteikia energijos ir motyvacijos, lavina kūrybiškumą.

Priklausymas bendruomenei: Teigiamai veikia socialinę komunikaciją, lavina bendravimo įgūdžius, suteikia priklausymo bendruomenei jausmą.