Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Apie studiją

wide open judesio studija

WIDE OPEN

Apie studiją

WIDE OPEN judesio studija tai emociškai saugi erdvė kiekvienam. Čia renkasi žmonės, kuriuos vienija meilė šokiui, menui ir kūrybai. Studijoje vyksta reguliarūs šokio ir judesio užsiėmimai vaikams nuo 3 metų suaugusiems, taip pat organizuojami šokio renginiai bei kiti projektai.

Šokis natūraliai yra terapinis dėl jo fizinių, emocinių ir dvasinių komponentų, o šokdami žmonės dalinasi bendruomeniškumo jausmu, todėl šokio užsiėmimai mūsų studijoje neatsiejami be terapinių judesio metodų. Vaikų grupėse daug dėmesio skiriame tarpasmeninio santykio kūrimui, pagarbiam ir empatiškam bendravimui bei emocijų raiškai per judesį. Pamokose su mažaisiais šokėjais naudojame įvairias pagalbines priemones (kamuoliukus, audeklus ir kt.), kurie lavina vaikų sensorinius pojūčius, vaizduotę ir kūrybinius gebėjimus. Vaikai ne tik mokosi šokti, bet ir skatinami kurti, atskleisti savo autentiškumą šokio kūryboje bei atlikime.

Studijoje veiklos ras ir suaugusieji, kuriems organizuojame šokio-judesio terapija. Šokio-judesio terapija taikoma sprendžiant emocinius ir psichologinius sunkumus, stiprinant santykį su savo kūnu, esant psichikos ar kitoms ligoms bei tiems, kurie ieško būdų asmeniniam tobulėjimui.

Jeigu žengiate tik pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje, su šiluma ir empatišku palaikymu Jus palydėsiu bei supažindinsiu su šokio pasauliu.

WIDE OPEN judesio studija plačiai atveria duris kiekvienam ir laukia jūsų atviromis širdimis. Ateik, išbandyk, pajausk…