Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Šokiai suaugusiems

Šokiai suaugusiems

Šokiai suaugusiems

Kviečiame išbandyti šiuolaikinio šokio pamokas suaugusiems!

Jeigu kūnas prašo judesio, tačiau nenorite aktyvių sporto treniruočių, prisijunkite į šiuolaikinio šokio grupę. Čia ne tik lavinsite fizines kūno galimybes, bet ir jausitės žvalesni, linksmesni, įsikvėpę naujų idėjų bei užmegsite naujas pažintis.

Prisijunkite prie mūsų draugiškos ir skatinančios grupės, kurioje kartu galėsime tyrinėti ir išplėsti savo kūno ir sąmonės ribas.

Laukiame Jūsų!

 

Šiuolaikinis šokis suaugusiems kaina:

65 eur./ mėn. – lankant 2 k./sav.

45 eur./ mėn. – lankant 1 k./sav.

 

Šiuolaikinis šokis suaugusiems
Tai smagūs, laisvi ir neįpareigojantys šokio užsiėmimai suaugusiems. Šių užsiėmimų metu susipažinsite su šiuolaikinio šokio pagrindais, mokysitės nesudėtingų choreografijų, stiprinsite kūną ir lavinsite jo lankstumą atlikdami įvairius pratimus.

Kūno galimybių plėtimas: Stiprina kūną, padeda geriau jį suvokti, lavina kūno jėgą, ištvermę, lankstumą.

Emocinė gerovė: Mažina stresą, įtampą, nerimą, didina savivertę bei savivoką.

Priklausymas bendruomenei: Teigiamai veikia socialinę komunikaciją, lavina bendravimo įgūdžius, suteikia priklausymo bendruomenei jausmą.

Mokytoja

Emilija Kinčiūtė

Emilija Kinčiūtė

„Šokis niekada nebuvo nutolęs nuo manęs, aš visą laiką keliavau ir toliau keliauju per gyvenimą šokio žingsniu. Sunkiausiomis ar geriausiomis savo gyvenimo dienomis AŠ ŠOKU. Šoku liūdesį, nusivylimą, džiaugsmą ir meilę, visą tai, ką tuo metu išgyvenu ir jaučiu. Šokis yra grožis, tai jausmų ir vidinio pasaulio išraiška. To ir siekiu čia – padėti studijos nariams atsiskleisti, išreikšti save per kūrybišką judesį.“

 

Vesta Petrauskaitė

Vesta Petrauskaitė

„Šokis man – komunikavimas, naujų idėjų generavimas, kūrybiškumo ugdymas, harmonijos su savimi ir aplinka siekimas… Esu atvira vaikiškam smalsumui, žingeidumui, norui tobulėti, todėl kviečiu drauge eksperimentuoti, pažinti, ieškoti naujų pojūčių ir patyrimų.“

 

Užsiėmimai

Šokiai vaikams
Vaikai
Šokiai paaugliams
Paaugliai
Šokiai suaugusiems
Suaugusieji