Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Šokiai paaugliams

Šokiai paaugliams

Šokiai paaugliams

Kviečiame 11-16 metų jaunuolius išbandyti šiuolaikinio šokio užsiėmimus Wide Open judesio studijoje!

Šių pamoku metu paaugliai mokosi šiuolaikinio šokio technikos, taip pat susipažįsta su klasikinio šokio pagrindais bei kūrybos ypatumais. Vaikai ne tik mokosi šokti, bet ir skatinami kurti, atskleisti savo autentiškumą šokio kūryboje bei atlikime.

Kuriami šokiai, performansai, spektakliai rodomi netradicinėse erdvėse bei studijos organizuojamuose koncertuose.

Prisijunkite prie mūsų! Kartu kurkime ir atraskime šokio meno grožį.

 

Kaina:

65 eur./mėn. – lankant 2 k./sav.

45 eur./ mėn. – lankant 1 k./sav.

11-13 m. paaugliai

Vyresniųjų grupės vaikai mokosi sudėtingesnius klasikinio ir šiuolaikinio šokio judesius ir tobulina jų atlikimo techniką. Susipažįsta su kūrybos ypatumais bei patys kuria choreografijas, improvizuoja. Didelis dėmesys skiriamas draugiško tarpasmeninio santykio kūrimui ir emocijų pažinimui ir raiškai per judesį.

14-16 m. paaugliai

Šioje grupėje šokio ugdymas apjungia ne tik judesį, bet ir teorines žinias. Susipažįstame su šokio meno istorija, o šokiai virsta performansais, spektakliais. Taip pat daug dėmesio skiriame paauglių tarpusavio santykiams, pozityviam bendravimui, „atsineštų“ kasdienių problemų sprendimui per kūrybišką judesį.

Kūno lankstumas ir jėga: Klasikinio šokio dėka tobuliname kūno lankstumą, grakštumą, judesių plastiškumą. Šiuolaikinio šokio metu stipriname kūną, laviname ištvermę ir jėgą, judesių koordinaciją;

Socialiniai įgūdžiai ir draugystė: Kūrybinė veikla su bendraamžiais, turinčiais panašių pomėgių padeda tobulinti bendravimo įgūdžius, taip pat moko išgirsti ir suprasti kitą, priimti kitokią nuomonę.

Kūrybiškumas ir improvizacija: Šokio užsiėmimai skatina kūrybiškumą, padeda atsiskleisti per šokį. Patys kuriame choreografijas, improvizuojame, eksperimentuojame judesiuose taip plėsdami šokio ribas;

Emocinės išraiškos ir savivertės stiprinimas: Per šokį išreiškiame savo emocijas ir jausmus. Skatinimas ne tik šokti, bet ir kurti padeda atskleisti savo autentiškumą, stiprėja pasitikėjimas savimi.

Patirties ir pasiekimų sklaida: Mūsų užsiėmimai suteikia puikią galimybę dalyvauti renginiuose, spektakliuose ir įvairiuose koncertuose. Tai padeda plėsti šokio patirtį, pristatyti savo kūrybą ir siekti aukštesnių asmeninių tikslų šokio pasaulyje.

Mokytoja

Vesta Petrauskaitė

Vesta Petrauskaitė

„Šokis man – komunikavimas, naujų idėjų generavimas, kūrybiškumo ugdymas, harmonijos su savimi ir aplinka siekimas… Esu atvira vaikiškam smalsumui, žingeidumui, norui tobulėti, todėl kviečiu drauge eksperimentuoti, pažinti, ieškoti naujų pojūčių ir patyrimų.“

 

Užsiėmimai

Šokiai vaikams
Vaikai
Šokiai paaugliams
Paaugliai
Šokiai suaugusiems
Suaugusieji