Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Sveiki atvykę, su mumis galite susisiekti info@wideopen.lt

Suaugusieji

Kviečiame išbandyti terapinius judesio užsiėmimus!

Šių užsiėmimų metu mes judame sąmoningai, sutelkę dėmesį į save, savo mintis, jausmus ir kitus kūno pojūčius. Čia nėra teisingų ir neteisingų judesių, nėra kritikos, vertinimo ir lyginimosi, yra visiška teisė ir laisvė būti taip, kaip būnasi, nepažeidžiant kito žmogaus laisvės.

Prisijunkite prie mūsų draugiškos ir skatinančios grupės, kurioje kartu galėsime tyrinėti ir išplėsti savo kūno ir sąmonės ribas.

Laukiame Jūsų!

Terapiniai judesio užsiėmimai

Jeigu kūnas prašo judesio, o protas poilsio, išbandykite terapinius judesio užsiėmimus! Šie užsiėmimai tinka bet kokio amžiaus vyrams ir moterims. Judesio praktikos metu atliekame įvairias kūrybines užduotis, skiriame ypatingą dėmesį sau, savo kūnui ir jo poreikiams, visa tai vyksta saugioje ir palaikančioje grupėje.

Jausmų suvokimas: Padeda išreikšti kylančius jausmus ir emocijas kai sunku juos atpažinti arba užspaudę laikome savyje

Savęs ir savo kūno suvokimas: Stiprina kūną, padeda geriau jį suvokti ir jausti bei kurti tvirtesnį ryšį su juo.

Emocinė gerovė: TMažina stresą, įtampą, nerimą, didina savivertę bei savivoką.

Buvimas čia ir dabar: Užsiėmimai padeda sutelkti dėmesį į dabarties momentą. Koncentruodamiesi į judesį ir savo pojūčius, lyg ,,išjungiate`` įkyrias mintis ir pasineriate į akimirką.

Motyvavija veikti: Terapiniai judesio užsiėmimai gerina bendrą savijautą, suteikia energijos ir motyvacijos, lavina kūrybiškumą.

Priklausymas bendruomenei: Teigiamai veikia socialinę komunikaciją, lavina bendravimo įgūdžius, suteikia priklausymo bendruomenei jausmą.

Mokytoja

Emilija Kinčiūtė

„Ilgai galvojau, kas man yra šokis ir kokią dalį jis užima mano gyvenime. Nesupratau, kiek jis man teikia reikšmės bei kiek reikšmės jam aš turėčiau suteikti. Tačiau laikui bėgant suvokiau, jog šokis niekada nebuvo nutolęs nuo manęs, aš visą laiką keliavau ir toliau keliauju per gyvenimą šokio žingsniu. Sunkiausiomis ar geriausiomis savo gyvenimo dienomis AŠ ŠOKU. Šoku liūdesį, nusivylimą, džiaugsmą ir meilę, visą tai, ką tuo metu išgyvenu ir jaučiu. Mano šokio kelias ne visada buvo lengvas ir malonus, todėl įkvėpta savo jausmų ir patirties nusprendžiau įkurti visiems atvirą judesio studiją, kurioje puoselėjama meilė, tarpusavio pagarba ir pasitikėjimas. Ši studija yra apie atvirumą ir nuoširdumą, visu pirma SAU, o tuomet ir aplinkai.“

 • 2020 m. baigė LMTA šokio meno ir pedagogikos bakalauro studijas; 2022 m. baigė VU ir LMTA jungtinę šokio-judesio terapijos magistrantūros studijų programą; Nuo 2022 m. LŠJTA narė.
 • šokio mokytoja, šokio-judesio terapeutė bei judesio studijos įkūrėja

Užsiėmimų laikas(2)

 • Pirmadienis - Emilija

  18.25 - 19.25

  Emilija
  Terapiniai judesio užsiėmimai suaugusiems

 • Trečiadienis - Emilija

  18.25 - 19.25

  Emilija
  Terapiniai judesio užsiėmimai suaugusiems

Užsiėmimai

Vaikai
Paaugliai
Suaugusieji