Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Apie mus

wide open judesio studija

WIDE OPEN

Apie mus ir studiją

WIDE OPEN judesio studija tai emociškai saugi erdvė kiekvienam. Čia renkasi žmonės, kuriuos vienija meilė šokiui, menui ir kūrybai. Studijoje vyksta reguliarūs šokio ir judesio užsiėmimai vaikams nuo 3 metų, paaugliams ir suaugusiems, taip pat organizuojami šokio renginiai bei kiti projektai.

Šokis natūraliai yra terapinis dėl jo fizinių, emocinių ir dvasinių komponentų, o šokdami žmonės dalinasi bendruomeniškumo jausmu, todėl šokio užsiėmimai mūsų studijoje neatsiejami be terapinių judesio metodų. Vaikų grupėse daug dėmesio skiriame tarpasmeninio santykio kūrimui, pagarbiam ir empatiškam bendravimui bei emocijų raiškai per judesį. Mūsų kryptis yra šiuolaikinis šokis, kurio link keliauti pradedame nuo kūrybinių ir improvizacinių judesio žaidimų. Pamokose su mažaisiais šokėjais naudojame įvairias pagalbines priemones (kamuoliukus, audeklus ir kt.), kurie lavina vaikų sensorinius pojūčius, vaizduotę ir kūrybinius gebėjimus. Vyresnieji šokėjai mokosi šiuolaikinio šokio technikos, susipažįsta su klasikinio šokio pagrindais bei kūrybos ypatumais. Vaikai ne tik mokosi šokti, bet ir skatinami kurti, atskleisti savo autentiškumą šokio kūryboje bei atlikime. Kuriami šokiai, spektakliai rodomi netradicinėse erdvėse bei studijos organizuojamuose koncertuose. Du kartus per metus organizuojame atviras pamokas tėvams, kuriose šokio ar performanso būdu pademonstruojame užsiėmimų metu įgytą patirtį. Studijoje veiklos ras ir suaugusieji, kuriems organizuojame terapinius judesio užsiėmimus. Terapiniai judesio užsiėmimai tai galimybė mokytis atpalaiduoti kūną ir mintis, per judesį išreikšti užslėptas emocijas bei pasijusti bendruomenės dalimi.

Jeigu žengiate tik pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje, su šiluma ir empatišku palaikymu Jus palydėsime bei supažindinsime su šiuolaikiniu šokiu. Na, o turintiems šokio patirties, padėsime tobulinti įgūdžius bei juos demonstruoti scenoje.

WIDE OPEN judesio studija plačiai atveria duris kiekvienam ir laukia jūsų atviromis širdimis. Ateik, išbandyk, pajausk…